درباره ما

درباره ما

هنگام برگزاری مراسم های مختلف دغدغه اصلی میزبانان مراسم، تهیه مواد با کیفیت عالی و قیمت مناسب می­ باشد.برگزارکنندگان مراسم معمولا زمان کافی برای انتخاب و خرید اقلام بسته های پذیرائی را ندارند. همچنین امکان خرید با کیفیت و قیمت مناسب وجود ندارد.اگر قرار باشد برای مراسم میوه خریداری شود، امکان مراجعه به میادین اصلی تره بار در ساعات نیمه شب و خرید میوه به تعداد دقیق مورد نیاز و با قیمت و کیفیت مناسب سخت است. همچینین شستن و بسته بندی کردن اقلام خریداری شده باتوجه به زمان و مشغله های فراوان برگزارکنندگان مراسم کار دشواری است.بسته پیچ ، تدابیر لازم جهت امکان سفارش دهی و خرید اینترنتی بسته های پذیرایی و برگزاری بی نظیرترین مراسم را تدارک دیده است و جهت رفع این مشکل راه اندازی شده است. شما به راحتی می توانید اقلام بسته های پذیرائی را از طریق سایت اینترنتی بسته پیچ انتخاب و خریداری کنید. اقلام و میوه های مورد نظر به صورت روزانه خریداری و شسته شده و پس از بسته بندی در پک های مورد نظر شما در محل مشتریان تحویل داده می شود.
همچنین شما می توانید میوه و پذیرائی روزانه و یا هفتگی کارکنان سازمان خود را از طریق سایت بسته پیچ خریداری و تحویل بگیرید.

مجموعه بسته پیچ، با به کارگیری کادر مجرب و خدمات متنوع اقدام به تهیه کلیه اقلام بسته های پذیرایی جهت کلیه مراسم از قبیل سمینارها و همایش، ترحیم، مدارس، تورهای تفریحی، مهمانی، کارگاه آموزشی و جلسات دفاع نموده است و هدف اصلی این مجموعه افتخار همراهی و تسهیل در روند پذیرایی مراسم به بهترین نحو می باشد. لذا این مجوعه امید بر آن دارد تا بتواند تحولی عظیم در برگزاری مراسم به وجود آورد و خدمتی هرچند اندک به شما همشهریان گرامی عرضه دارد.

چنانچه در زمان سفارش اینترنتی بسته های پذیرائی سوالی داشتید می توانید با کارشناسان امور مشتریان ما با شماره تلفن 09173878167 درمیان بگذارید.

نکات مهم درباره خرید از سایت بسته پیچ:

*-برای سفارش بسته های پذیرایی سعی کنید حداقل 1 روز قبل از طریق سایت ثبت سفارش نمائید. چنانچه تا زمان برگزاری مراسم کمتر از ۲ روز فرصت دارید، حتما این موضوع را به اطلاع کارشناس امور مشتریان ما برسانید.
*-در حال حاضر فقط امکان سفارش دهی به شهروندان شیرازی میسر می باشد.
*-تمام میوه های خریداری شده از نوع درجه یک و خرید روزانه می باشد.

*-مشتریان گرامی می توانند هرگونه شکایت یا پیشنهادی را مستقیما با ما در میان بگذارند.

بدین منظور کافی است از روش های زیر اقدام نمایند:

1-تماس با شماره 09173878167

2-ارسال پیام خود به info@bastehpich.com